Sms půjčka přijde vhod, když čekáte na příchod nového člena domácnosti

Příchod miminka je vždy veselou událostí v životě rodiny a všichni se jistě nemohou dočkat jeho narození. Než však přivítáte nového člena domácnosti, je nutné dokoupit výbavičku, kterou bude dítě potřebovat. Některé věci samozřejmě můžete pořídit i po narození, před porodem je však dobré nakoupit alespoň základní výbavu, kterou můžete okamžitě využít. Výraznou pomocí pro vás bude, pokud vám některé kousky budou moci zapůjčit vaši přátelé. Spoustu z nich však bude nutné pořídit v obchodě. Pokud je pro vás úhrada výbavy příliš náročná po finanční stránce, můžete ji uhradit z nebankovní půjčky. Tu seženete velmi rychle a může vám pomoci i v případě, že máte nízké příjmy nebo pokud jste zcela bez zaměstnání.

Sms půjčka vás nezklame

Můžete si o ni požádat klidně i v noci nebo o víkendu, protože je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sjednáte ji navíc z pohodlí vašeho domova, takže nemusíte absolvovat žádné nepříjemné pohovory na pobočkách. Dokonce se také vyhnete vyplňování složitých papírů, protože k její žádosti není nutné dokládat žádná další doporučení. Vyhnete se tak:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpisu z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručiteli
  • zástavě

Kdo si tedy může o nebankovní půjčky ihned požádat?

Sms půjčka je připraveny pro všechny české občany ve věku 21 až 85 let. Díky skvělým podmínkám na ni dosáhnou i studenti, nezaměstnaní, ženy na mateřské nebo matky samoživitelky.

Kolik vám sms půjčka poskytne?

Na výbavičku pro dítě můžete získat až 10 000 Kč. Z té hravě nakoupíte kočárek, autosedačku, kosmetiku nebo oblečení pro novorozeně. S penězi můžete disponovat až 45 dnů, termín splatnosti si však můžete nastavit podle toho, jak vám vyhovuje. Pokud nestačíte peníze splatit ve smluvený den, lze si datum posunout o dalších 30 dnů a to až 2x.