Půjčka na bydlení v bytě pomůže s rekonstrukcí koupelny

Popraskané kachličky a protékající sprchový kout už vás přivádí ve vaší koupelně k šílenství dlouho? Představujete si na jejím místě prostornou vanu, do které byste se po stresujícím a náročném dni vyvalili a užili si horkou koupel? Chcete se pustit do rekonstrukce už pár let, ale stále zůstává jen u plánování? Splňte si představy o bydlení už teď a pusťte se do budování nové koupelny v letošním létě. Nemáte ještě dost prostředků na spořicím účtu? Obraťte se na spolehlivého pomocníka, který vám se vším pomůže. Půjčka na bydlení v bytě je ideální i pro mladé páry nebo pro žadatele, kteří nemají stálý pracovní příjem.

Půjčka na bydlení v bytě je jiná

Zkoušeli jste už požádat o finanční příspěvek svou banku, ale odešli jste s nepořízenou, protože váš příjem není dostačující pro poskytnutí tak vysoké pomoci? Nebo už je na vaše jméno vedena hypotéka a tak se můžete s další půjčkou rozloučit? Sáhněte na nebankovní půjčky, které nemají tak přísné podmínky a mohou na ně dosáhnout i znevýhodněné skupiny žadatelů.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky ihned?

  • jste díky ní zcela nezávislí na bance
  • sjednáte ji z pohodlí domova
  • její vyřízení je jednoduché a rychlé
  • sami si u ní vyberete její výši, dobu splatnosti i úrokovou sazbu
  • můžete ji sjednat i opakovaně

Půjčka na bydlení v bytě a P2P princip

P2P princip je nový systém poskytování finanční pomoci u nebankovních společností. Znamená, že skutečným věřitelem není společnost jako taková, ale její zákazník, který se rozhodl své finanční prostředky zúročit. Na druhé straně pak stojí žadatel o peněžitou pomoc. Dle žádosti, kterou napíše, mu mohou věřitelé představit prostřednictvím e-mailové zprávy svou nabídku. Záleží pak jen na něm, po které sáhne. Podepsat může i více smluv najednou.