Potřebujete peníze na opravu pračky? Rychlá půjčka ihned vyřeší váš problém

Čisté oblečení je základ nejen image, ale i zdraví. Právě proto si lze jen těžko představit život bez pračky. Rozbila se vám a na opravu nemáte dost peněz? Rychlá půjčka ihned může být na vašem bankovním účtu.

Rychlá půjčka ihned pomůže

Tato rychlá půjčka do výplaty vám umožní získat na 7 až 45 dnů 500 až 10 000 korun. Dobu splatnosti si navíc můžete nechat prodloužit, možné to je hned dvakrát, vždy o 30 dnů. Je to typ půjčky bez registru, není tedy problém, když máte záznam v registru dlužníků či trestním rejstříku. Nemusíte ani chodit na žádnou osobní schůzku nebo dokládat potvrzení o svém příjmu. Nutné je pouze to, abyste byli občany České republiky ve věku od 20 do 75 let, kteří nemají dluh u společnosti Ferratum Bank.

Jak zařídit, aby přišla rychlá půjčka ihned?

  • na oficiálních webových stránkách poskytovatele vyplňte a odešlete jednoduchý formulář
  • podání této žádosti je zcela zdarma
  • nebo zašlete speciální SMS
  • tato žádost vás bude stát stejně jako klasická SMS, záleží tedy na tarifu vašeho mobilního operátora

Peníze můžete získat i jinde

Opravu pračky vám může zaplatit i kontokorent. Je to totiž bankovní služba, která vám umožní vybírat si z účtu do mínusu. Má to však i své zápory – těmi jsou poměrně vysoké úroky. Pokud pračku již opravit nelze a musíte si pořídit novou, vhodnější bude půjčka dlouhodobá. Díky ní si totiž budete moci půjčit více peněz na delší čas. Připravte se ale na to, že úroky se časem nasčítají.