Novou televizi vám zaplatí rychlá půjčka do výplaty

Dosloužila vám televize a chcete si pořídit novou? Počítejte s tím, že se nejedná o nejlevnější záležitost. Nemáte na její zaplacení dost peněz? Pomůže vám rychlá půjčka do výplaty.

Co je rychlá půjčka do výplaty?

Specifikem této půjčky je krátká doba splatnosti – konkrétně 7 až 45 dnů. Po výplatě ji tedy splatíte a budete mít po problému. Kromě toho vám nebudou naskakovat žádné zbytečné úroky a poplatky. Výše půjčky je 500 až 10 000 korun. Nemusíte shánět ručitele ani dokládat potvrzení o svém příjmu. Není třeba chodit na žádnou osobní schůzku, takže se nestane, že by se vám někdo snažil vnutit nějakou drahou službu, kterou nepotřebujete. Žádost může podat každý, kdo je občanem České republiky, je ve věku od 20 do 75 let a nemá žádnou aktivní půjčku u společnosti Ferratum Bank.

Rychlá půjčka do výplaty – jak ji získat?

O půjčku si můžete požádat na oficiálních webových stránkách poskytovatele, kde je pro vás připraven jednoduchý formulář. Jeho vyplnění je velmi snadné a nemělo by vám zabrat více než dvě minuty. Navíc je to zcela zdarma. Druhou možností je odeslání speciální SMS. Její cena je stejná jako u klasické SMS podle tarifu vašeho mobilního operátora.

Krátkodobá versus dlouhodobá půjčka

Novou televizi můžete zaplatit i z kontokorentu, který vám umožní si z bankovního účtu vybírat více, než na něm ve skutečnosti budete mít. Připravte se ale na poměrně vysoké úroky. Jestliže víte, že půjčku nestihnete rychle splatit, bude pro vás vhodnější půjčka dlouhodobá.