Nebankovní půjčky ihned na účet

nebankovní půjčky ihned na účetKdyž si musíte půjčit peníze, jako řešení se nabízí produkty od banky a vedle nich také nebankovní půjčky ihned na účet. Od banky si můžete vzít kreditní kartu či kontokorent, nebankovní půjčky ihned na účet jsou produktem nebankovní společnosti. Rozdíly mezi nimy jsou obrovské. Jakou variantu zvolíte vy?

Nebankovní půjčky ihned na účet a výhody, které ocení každý

Nebankovní půjčky ihned na účet se od těch bankovních liší především dostupností. Zatímco v bance nejsou půjčky, karty i kontokorent dostupné pro každého, u těch nebankovních je to pravý opak. Společnost nastavila půjčky tak, aby na ně dosáhl téměř každý. Vždy je třeba splnit tyto podmínky:

  • prokázat věk 21 až 85 let,
  • mít české státní občanství,
  • nemít u společnosti jinou půjčku.

Díky tomu si půjčí i ti, před kterými banka zavře dveře.

Nebankovní půjčky ihned na účet na účet a další výhody

Jedná se o půjčky, které si můžete vzít kdykoliv během dne i noci. Nebankovní společnost má totiž nepřetržitou pracovní dobu a půjčky se vyřizují online. Stačit vám k tomu bude jen občanský průkaz a asi 15 minut času. Je výhodou, že si sami volíte sumu a dobu splatnosti, takže si půjčku nastavíte podle potřeby. Velikou výhodou také je, že si půjčí i lidé, kteří mají jméno zapsané v registru dlužníků. Ti u banky rozhodně šanci nemají.

Nabídka je lákavá

Z nebankovní půjčky ihned na účet si můžete půjčit 500 až 10 000 korun se splatností na 7 až 45 dní. Za poplatek je možné si splatnost prodloužit o dalších až 60 dnů. Je další výhodou, že pokud půjčku splatíte předčasně, bude vám původní poplatek poměrně snížen.