Nebankovní půjčka pro problémové klienty

nebankovní půjčka pro problémové klientySoučasná doba je hodně složitá. Někdy se může stát, že se vám do cesty postaví více nečekaných výdajů a najednou budete řešit, že vám nezbyly peníze na běžné výdaje. Co teď? Je výhodné si zajít do banky pro kreditní kartu? Nebo se vám bude hodit kontokorent? A proč je výhodnější nebankovní půjčka pro problémové klienty?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a značné výhody

Nebankovní půjčka pro problémové klienty se porpvé na finančním trhu v České republice objevila v roce 2005. Jejím posláním je, aby lidem nabídla peníze, když je potřebují rychle. To banka neumí. Banka totiž posuzuje bonitu klienta, takže může žádost vyřizovat třeba i několik dní. Navíc je problém s tím, že půjčení peněz od banky se může dost prodražit. Například na kreditní kartě je uvalena úrkovoá sazba až 22 %, u kontokorentu je to asi 15 %. Problém je že se úroky většinou počítají za každý den, takže se i půjčení malé částky hodně prodraží. Nebankovní půjčka pro problémové klienty to tak nemá. U ní se platí jen jednorázový poplatek.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a vaše peníze

Například za půjčku 500 Kč na 7 dní zaplatíte navíc pouze 50 Kč. Je výhodou, že noví žadatelé za půjčení peněz nezaplatí ani korunu navíc. Je ale nutné, aby si půjčili 9000 korun a dali si splatnost na 30 dní, samozřejmě také musí peníze včas vrátit.

Kdo si půjčí?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je tu nejen pro ty, kdo mají záznam v registru dlužníků. Bez problémů si půjčí také:

  • maminky na mateřské,
  • senioři,
  • studenti,
  • osoby bez práce,
  • lidé s nízkými příjmy a další.