Když chybí peníze na pojistku, pomohou nebankovní půjčky

Přišla vám do schránky složenka s výzvou k úhradě povinného ručení? Jenže vy jste se během tohoto mesíce moc nehlídali a utratili jste až příliš, takže několikk set nebo tisíc korun navíc prostě nemáte. Museli byste dlouho čekat na výplatu, ale ta vám přijde až po termínu splatnosti pojištění? Neriskujte problémy s pojišťovnou. Na silnici se může stát cokoliv a kdykoliv a bez uhrazeného pojištění byste mohli mít obrovské problémy. K zaplacení se dá snadno využít nebankovní půjčka. V tomto článku se dozvíte, jak o půjčku požádat a jak to udělat, abyste za půjčení nemuseli platit ani korunu navíc.

Postup vyřízení nebankovní půjčky v bodech

  • Musíte mít jasno v tom, kolik si chete půjčit.
  • Navštívíte oficiální webové stránky nebankovní společnosti.
  • Pomocí konfigurátoru si vybere dobu splatnosti a současně si určíte sumu.
  • Vyplníte krátkou žádost, je třeba zadat jen několik základních údajů.
  • K žádosti nahrajete scan obou stran občanského průkazu.
  • Stačí jednou kliknou a žádost je odeslána.

Celková vám vyřízení nebankovní půjčky zabere asi jen 15 minut.

Nebankovní půjčky jsou dostupné nepřetržitě

Nebankovní společnost pracuje nepřetržitě, takže jsou její půjčky dostupné také o víkendech. Je to velká výýhody oproti bance. Společnost boduje také tím, že její půjčky jsou určeny pro většinu lidí. Podmínkou nebankovní půjčky ihned na účet určitě není vysoký příjem.

Jak ji získat zdarma?

Nebankovní půjčka je zdarma pro všechny nové žadatele. Aby neplatili ani korunu navíc, musí si nastavit sumu na 9000 korun a splatnost na 30 dní. Ani pro ostatní není půjčka drahá. Výše poplatku se odvíjí od půjčené sumy a doby splatnosti.